öppet hus 20222

Varmt välkommen på öppet hus hos oss på ASC!

Under hela september månad kan du komma in till oss och hämta ut ett gratis prova-på kort som gäller i 7 dagar efter första träningsdagen.
Passa på att testa alla våra morgon- och kvällsklasser, våra LEVA klasser som är anpassade för mårgruppen +60, Mamma-barn klasser samt vårt gym.

Boka dig på klasser genom att kontakta oss på Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den., ring 0370-10336 eller fyll i formuläter HÄR. Meddela att du vill komma och testa på oss så löser vi en tillfällig inloggning till dig så att du själv kan boka och avboka dig på valfria träningsklasser i vår app under hela prova-på veckan!

Gymdelen på Jönköpingsvägen är öppen för provträning under receptionens öppettider. För dig som vill testa vårt lilla gym på Götavägen är välkommen in till storaklubben för att låna ett passerkort under veckan.

Vi ser fram emot att träffa dig!

GRUPPSCHEMA HÖSTEN 2022

Måndagar:
06.15 Cirkel
08.30 Stark
09.15 LEVA Dans
10.00 LEVA Tabata
16.45 Tabata
18.00 Mage Rygg
18.30 Rörlighetsträning
17.30 BodyPump 
17.45 Spinning
18.45 Stark
18.45 Spinning 30 min
19.30 Cirkel

Tisdagar:
06.15 Spinning
08.30 Tabata
09.30 LEVA Styrka
16.30 HIFT
17.30 BoxMix
17.45 Spinning
18.00 Pilates
18.00 HIIT
18.30 Harmoni Avspänning
19.00 Dansa Zafro 
19.30 Stepintervall

Onsdagar:
06.15 TribalYoga
09.00 Step Styrka
09.00 LEVA Spinning
09.45 LEVA Easyline
09.45 Mamma-Barn
16.00 Stark
16.30 Pulsträning
17.00 BoxMix 
17.30 MLR (Mage, lår, rumpa)
17.30 Harmoni Avspänning
17.45 Spinning 30 min
18.30 BodyPump
18.30 Easyline
19.30 Tabata

Torsdagar:
06.15 Spinning
09.00 Mage Rygg
09.30 Rörlighetsträning
10.15 LEVA Cirkel
16.45 MLR (Mage, lår, rumpa)
17.30 Dans Glädje
17.30 Easyline
18.15 Step Styrka
18.45 Spinning
18.45 HIIT

Fredagar:
06.30 Bodypump 45 min
09.30 LEVA Easyline
10.15 LEVA Stretch & Rörlighet
15.45 HIFT
16.15 Spinning 30 min
16.45 Bodypump 45 min
17.00 Cirkel
17.45 Rörlighetsträning

Lördagar:
08.30 Spinning
09.30 Rullande schema varje vecka

Söndagar:
08.45 Stepintervall
09.30 Spinning
10.00 BodyPump
17.45 Spinning
18.00 HIIT
18.15 TribalYoga
19.00 Zumba

*Med reservation för ändringar